Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Konkursy lotto i gry liczbowe

Jak grać i ostatnie losowania.


Można grać w Lotto i 10eLotto od poniedziałku do soboty od 20:00 do 08:00 następnego dnia Tylko dla gry Lotto, we wtorki, czwartki i soboty, aby zezwolić na losowania gra będzie otwarta od około 21:30.

Jak grać w Lotto
Wybierz od 1 do 10 liczb i kwotę do powiązania, wybierz koło.
Wybierz dowolne bilety okresowe, wielokrotności i systemy i zagraj w swój bilet Czekaj na losowanie (wtorek - czwartek - sobota)

Jak grać w 10 i Lotto
Wybierz od 1 do 10 liczb i kwotę do gry
Wybierz rodzaj ekstrakcji (co 5 minut - natychmiastowe - związane z partią) Wybierz dowolne bilety okresowe i wielokrotności, zagraj w bilet i czekaj na losowanie


Jak grać w Superenalotto
Wybierz na karcie do gry minimum dwie kombinacje po 6 liczb, każda z przedziału od 1 do 90. Minimalny zakład nie może być mniejszy niż dwie kombinacje gier, 1 €. Gra SuperStar jest połączona z grą SuperEnalotto.

Po wybraniu numerów SuperEnalotto możesz zdecydować, czy chcesz zagrać numer SuperStar, który jest niezależny od szóstego losowania. Aby grać z SuperStar, wybierasz dodatkową liczbę, od 1 do 90, koszt jednej liczby SuperStar to 0,50 eurocentów


Konkursy i gry: ostatnie losowania

Najnowsze losowania Lotto

Ekstrakcja Nie. 144 - wtorek 1 grudzień 2020

KOŁO1o ekstr.2o ekstr.3o ekstr.4o ekstr.5o ekstr.
Bari658011385
Cagliari5171841665
Florencja656413585
Genua4774465618
Mediolan549052353
Neapol4289176725
Palermo771547629
Rzym3289766428
Turyn8886636826
Wenecja4342154635
Krajowy4219502529


Ostatnie losowanie 10 i Lotto

153242434647515464
65717477808486888990
Złoty numer: 65Podwójne złoto: 80

Najnowsze fragmenty Superenalotto

Ekstrakcja Nie. 126 wtorek 1 grudzień 2020

Zwycięska kombinacja

Wesoły

Gwiazda

2130326278803621

Następny jackpot
72.200.000 €