Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Najnowsze rysunki Lotto i Superenalotto

Odkryj najnowsze rysunki Lotto i Superenalotto. Wylosowane liczby, jak i kiedy grać


Następne losowanie:
12 lipca 2021


Najnowsze losowania Lotto

Ekstrakcja Nie. 145 - sobota 4 grudzień 2021

KOŁO1o ekstr.2o ekstr.3o ekstr.4o ekstr.5o ekstr.
Bari6429105455
Cagliari33976980
Florencja8531727639
Genua7411295354
Mediolan3147672858
Neapol744784405
Palermo2610566561
Rzym788032670
Turyn3149441757
Wenecja711566325
Krajowy288125756


Najnowsze fragmenty Superenalotto

Ekstrakcja Nie. 145 sobota 4 grudzień 2021

Zwycięska kombinacja

Wesoły

Gwiazda

3743687276852711

Następny jackpot
120.800.000 €

Kiedy i jak grać w Lotto

Gra w Lotto i 10eLotto jest możliwa od poniedziałku do soboty od 20:00 do 08:00 dnia następnego Tylko dla gry Lotto, we wtorki, czwartki i soboty, aby zezwolić na ekstrakcje gra będzie otwarta od około 21:30.

Jak grać w Lotto
Wybierz od 1 do 10 liczb i kwotę do powiązania, wybierz koło.
Wybierz dowolne bilety okresowe, wielokrotności i systemy i zagraj w swój bilet Czekaj na losowanie (wt-czw-sob)

Jak grać w Superenalotto

Wybierz na karcie do gry co najmniej dwie kombinacje po 6 liczb, każda od 1 do 90. Minimalny zakład nie może być mniejszy niż dwie kombinacje gier, 1 €. Gra SuperStar jest połączona z grą SuperEnalotto.

Po wybraniu numerów SuperEnalotto możesz zdecydować, czy chcesz zagrać numer SuperStar, który jest niezależny od szóstego losowania. Aby grać z SuperStar, wybierasz dodatkową liczbę, od 1 do 90, koszt jednej liczby SuperStar to 0,50 eurocentów.