Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Najnowsze losowania Lotto i SuperEnaLotto

Najnowsze losowania Lotto i SuperEnaLotto. Jak i kiedy grać


Następne losowanie:
sobota, 18 maja 2024


Najnowsze losowania Lotto

Ekstrakcja Nie. 79

piątek 17 Może 2024

KOŁO1o ekstr.2o ekstr.3o ekstr.4o ekstr.5o ekstr.
Bari6335591269
Cagliari137232438
Florencja3580907673
Genua115427620
Mediolan772483715
Neapol6587825035
Palermo1388446724
Rzym315473346
Turyn395784829
Wenecja923495363
Krajowy3743264881


Najnowsze fragmenty Superenalotto

Ekstrakcja Nie. 78 piątek 17 Może 2024

Zwycięska kombinacja

Wesoły

Gwiazda

131441536065545

Następny jackpot
23.200.000 €

Kiedy i jak grać w Lotto

Gra w Lotto i 10eLotto jest możliwa od poniedziałku do soboty od 20:00 do 08:00 dnia następnego Tylko dla gry Lotto, we wtorki, czwartki i soboty, aby zezwolić na ekstrakcje gra będzie otwarta od około 21:30.

Jak grać w Lotto
Wybierz od 1 do 10 liczb i kwotę do powiązania, wybierz koło.
Wybierz dowolne bilety okresowe, wielokrotności i systemy i zagraj w swój bilet Czekaj na losowanie (wt-czw-sob)

Jak grać w Superenalotto

Wybierz na karcie do gry co najmniej dwie kombinacje po 6 liczb, każda od 1 do 90. Minimalny zakład nie może być mniejszy niż dwie kombinacje gier, 1 €. Gra SuperStar jest połączona z grą SuperEnalotto.

Po wybraniu numerów SuperEnalotto możesz zdecydować, czy chcesz zagrać numer SuperStar, który jest niezależny od szóstego losowania. Aby grać z SuperStar, wybierasz dodatkową liczbę, od 1 do 90, koszt jednej liczby SuperStar to 0,50 eurocentów.