Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Najnowsze rysunki Lotto i Superenalotto

Odkryj najnowsze rysunki Lotto i Superenalotto. Wylosowane liczby, jak i kiedy grać


Następne losowanie:
wtorek, 6 grudnia 2022


Najnowsze losowania Lotto

Ekstrakcja Nie. 145

Sabato 3 grudzień 2022

KOŁO1o ekstr.2o ekstr.3o ekstr.4o ekstr.5o ekstr.
Bari211709081
Cagliari6358543218
Florencja667742937
Genua8950676827
Mediolan7849645889
Neapol796227725
Palermo3964651071
Rzym939315458
Turyn4137883361
Wenecja4340586623
Krajowy3823656660


Najnowsze fragmenty Superenalotto

Ekstrakcja Nie. 145 sobota 3 grudzień 2022

Zwycięska kombinacja

Wesoły

Gwiazda

437385373792990

Następny jackpot
321.600.000 €

Kiedy i jak grać w Lotto

Gra w Lotto i 10eLotto jest możliwa od poniedziałku do soboty od 20:00 do 08:00 dnia następnego Tylko dla gry Lotto, we wtorki, czwartki i soboty, aby zezwolić na ekstrakcje gra będzie otwarta od około 21:30.

Jak grać w Lotto
Wybierz od 1 do 10 liczb i kwotę do powiązania, wybierz koło.
Wybierz dowolne bilety okresowe, wielokrotności i systemy i zagraj w swój bilet Czekaj na losowanie (wt-czw-sob)

Jak grać w Superenalotto

Wybierz na karcie do gry co najmniej dwie kombinacje po 6 liczb, każda od 1 do 90. Minimalny zakład nie może być mniejszy niż dwie kombinacje gier, 1 €. Gra SuperStar jest połączona z grą SuperEnalotto.

Po wybraniu numerów SuperEnalotto możesz zdecydować, czy chcesz zagrać numer SuperStar, który jest niezależny od szóstego losowania. Aby grać z SuperStar, wybierasz dodatkową liczbę, od 1 do 90, koszt jednej liczby SuperStar to 0,50 eurocentów.