Menu Napolitaanse smorfia
De Napolitaanse Smorfia - Getallen, betekenis en interpretatie van dromen

Laatste Lotto- en Superenalotto-tekeningen. Smorfia

Ontdek de nieuwste Lotto- en Superenalotto-tekeningen. De getrokken nummers, hoe en wanneer te spelen


Volgende trekking:
dinsdag 6 december 2022


Laatste Lotto trekt

Extractie Nee. 145

Sabato 3 december 2022

WIEL1o extr.2o extr.3o extr.4o extr.5o extr.
Bari211709081
Cagliari6358543218
Florence667742937
Genua8950676827
Milaan7849645889
Napels796227725
Palermo3964651071
Rome939315458
Turijn4137883361
Venetië4340586623
Nationaal3823656660


Laatste extracties van de Superenalotto

Extractie Nee. 145 zaterdag 3 december 2022

Winnende combinatie

Jolly

Ster

437385373792990

Volgende jackpot
321.600.000 €

Wanneer en hoe Lotto te spelen

Het is mogelijk om Lotto en 10eLotto te spelen van maandag tot en met zaterdag van 20:00 tot 08:00 uur de volgende dag Alleen voor het Lotto-spel, op dinsdag, donderdag en zaterdag om de extracties de game is geopend vanaf ongeveer 21.30 uur.

Hoe speel je Lotto
Kies uit 1 tot 10 nummers en het aantal dat u wilt koppelen, kies het wiel.
Kies abonnementen, veelvouden en systemen en speel je ticket Wacht op de trekking (di-do-za)

Hoe speel je Superenalotto

Kies op de spelkaart minimaal twee combinaties van elk 6 getallen tussen 1 en 90. De minimale inzet kan niet minder zijn dan twee spelcombinaties, € 1. Het SuperStar-spel wordt gecombineerd met het SuperEnalotto-spel.

Nadat u de SuperEnalotto-nummers heeft geselecteerd, kunt u kiezen of u het SuperStar-nummer wilt spelen, onafhankelijk van het zesde dat wordt getrokken. Om met SuperStar te spelen kies je een extra nummer, tussen 1 en 90, de kosten van een enkel SuperStar-nummer zijn 0,50 eurocent.