Menu Napolitaanse smorfia
De Napolitaanse Smorfia - Getallen, betekenis en interpretatie van dromen

Lotto-wedstrijden en nummerspellen

Hoe te spelen en de laatste trekkingen.


Het is mogelijk om Lotto en 10eLotto te spelen van maandag tot en met zaterdag van 20:00 tot 08:00 uur de volgende dag. Alleen voor het Lotto-spel, op dinsdag, donderdag en zaterdag, om de trekkingen mogelijk te maken, is het spel vanaf ongeveer 21.30 uur geopend.

Hoe de Lotto te spelen
Kies uit 1 tot 10 nummers en het aantal dat u wilt associëren, kies het wiel.
Kies abonnementen, veelvouden en systemen en speel je ticket Wacht op de trekking (dinsdag-donderdag-zaterdag)

Hoe 10 en Lotto te spelen
Kies uit 1 tot 10 nummers en het te spelen bedrag
Kies het type extractie (elke 5 minuten - onmiddellijk - behorend bij de partij) Kies seizoenskaarten en veelvouden, speel je ticket en wacht op de trekking


Hoe de Superenalotto te spelen
Kies op de spelkaart minimaal twee combinaties van elk 6 getallen tussen 1 en 90. De minimale inzet kan niet minder zijn dan twee spelcombinaties, 1 €. Het SuperStar-spel wordt gecombineerd met het SuperEnalotto-spel.

Nadat u de SuperEnalotto-nummers heeft geselecteerd, kunt u kiezen of u het SuperStar-nummer wilt spelen, onafhankelijk van de zesde getrokken. Om met SuperStar te spelen kies je een extra nummer, tussen 1 en 90, de kosten van een enkel SuperStar-nummer zijn 0,50 eurocent


Wedstrijden en spellen: laatste trekkingen

Laatste Lotto trekt

Extractie Nee. 144 - dinsdag 1 december 2020

WIEL1o extr.2o extr.3o extr.4o extr.5o extr.
Bari658011385
Cagliari5171841665
Florence656413585
Genua4774465618
Milaan549052353
Napels4289176725
Palermo771547629
Rome3289766428
Turijn8886636826
Venetië4342154635
Nationaal4219502529


Laatste trekking van 10 en loterij

153242434647515464
65717477808486888990
Gouden nummer: 65Dubbel goud: 80

Laatste extracties van de Superenalotto

Extractie Nee. 126 dinsdag 1 december 2020

Winnende combinatie

Jolly

Ster

2130326278803621

Volgende jackpot
72.200.000 €