Menu Napolitaanse smorfia
logo van de Napolitaanse Smorfia

Napolitaanse Smorfia. De betekenis van dromen en nummers




Beschrijf een gebeurtenis die heeft plaatsgevonden of voer de trefwoorden in van de meest relevante elementen van uw droom.

Ontdek de betekenis en interpretatie en vind de nummers van 1 tot 90 om te spelen bij Lotto en Superenalotto.

Helaas garandeert de Napolitaanse Smorfia geen winst.

Wat is de Napolitaanse Smorfia

Volgens de geschiedenis is de term Smorfia gekoppeld aan de naam van Morpheus, de god van de slaap in het oude Griekenland, en lijkt hij een zeer oude en mysterieuze oorsprong te hebben. Volgens de legende ligt de oorsprong ervan in de joodse kabbalistische (qàbbalah) traditie, aangezien er volgens de kabbalisten in de heilige bijbel woorden, letters en tekens zijn die ze hebben mysterieuze betekenissen en die numerologie wordt erin gebruikt om een ​​nummer aan elke naam te koppelen ... De geschiedenis van de cabal


Klassieke Napolitaanse Smorfia

87 - klassieke smorfia: luizen 87

Dromen onthouden en interpreteren

Er zijn dromen die niet gemakkelijk te onthouden zijn omdat ze eigenschappen van verwarrende beelden bevatten, terwijl andere helder en scherp zijn die op echte gebeurtenissen lijken. In ieder geval komt de Napolitaanse Smorfia ons te hulp en raadt ons aan dit kleine maar nuttige vademecum te volgen:


- schrijf de opeenvolgende draad van de droom op een stuk papier en schrijf de belangrijkste sensaties op;
- benadrukt elementen die het meest indruk op u hebben gemaakt (bijv. mensen, plaatsen, objecten enz.);
- sluit niet erg overheersende symbolen uit, die niet invloedrijk waren;
- u krijgt 4 of 5 zoekwoorden, zoek ze afzonderlijk in onze zoekmachine;
- let op de verschillende betekenissen van de woorden en de relatieve cijfers;
- combineer de individuele betekenissen, resulterend in een geldige uitleg.


Als je hulp nodig hebt, schrijf ons dan via e-mail of sociale media, onthoud dan dat de Napolitaanse Smorfia een populaire traditie is in combinatie met de psychoanalytische techniek van vrije associatie.

De nummers van vandaag voor jou gekozen

Elke dag selecteren we 3 van de 90 beschikbare nummers om het gelukkige triplet te kunnen spelen, jij beslist waar je ze wilt spelen en misschien laat je ons weten hoe het ging.


41
33
14

Trek de panariello

De Panariello van de bingo

De Napolitaanse panariello is de container waarmee de getallen worden geëxtraheerd om het spel Tombola te spelen. Selecteer hoeveel willekeurige nummers het voor je moet trekken door een gelijkspel te simuleren, en bepaal vervolgens hoe en waar je ze wilt spelen.

Betekenis van dromen: laatste onderzoek

Het laatste onderzoek: de laatste dromen, de betekenis en het relatieve aantal, ook jij stelt de weddenschap samen!


Competities en spellen: Lotto en Superenalotto

Prossima estrazione:
dinsdag 25 juni 2024


Laatste Lotto trekt

Extractie Nee. 100

zaterdag 22 juni 2024

WIEL1o extr.2o extr.3o extr.4o extr.5o extr.
Bari885916584
Cagliari5171615455
Florence1113155323
Genua6319108843
Milaan1614778388
Napels423553477
Palermo335168671
Rome8378758486
Turijn1410116346
Venetië6082315927
Nationaal6133718678


Laatste extracties van de Superenalotto
Extractie Nee. 99 zaterdag 22 juni 2024

Winnende combinatie

Jolly

Ster

325576971874862

Volgende jackpot
39.700.000 €