Menu Napolitaanse smorfia
De Napolitaanse Smorfia - Getallen, betekenis en interpretatie van dromen

Napolitaanse Smorfia. De betekenis van dromen en nummers




Beschrijf een gebeurtenis die heeft plaatsgevonden of voer de trefwoorden in van de meest relevante elementen van u droom, ontdek de hare betekenis en interpretatie en zoek de nummers van 1 tot 90 om op te spelen Lotto en Superenalotto.
Helaas garandeert de Napolitaanse Smorfia geen winst.

Wat is de Napolitaanse Smorfia

Volgens de geschiedenis is de term Smorfia gekoppeld aan de naam van Morpheus, de god van de slaap in het oude Griekenland, en lijkt hij een zeer oude en mysterieuze oorsprong te hebben. Volgens de legende ligt de oorsprong ervan in de joodse kabbalistische (qàbbalah) traditie, aangezien er volgens de kabbalisten in de heilige bijbel woorden, letters en tekens zijn die ze hebben mysterieuze betekenissen en die numerologie wordt erin gebruikt om een ​​nummer aan elke naam te koppelen ... De geschiedenis van de cabal


Klassieke Napolitaanse Smorfia

86 - klassieke smorfia: de winkel 86

Dromen onthouden en interpreteren

Er zijn dromen die niet gemakkelijk te onthouden zijn omdat ze eigenschappen van verwarrende beelden bevatten, terwijl andere helder en scherp zijn die op echte gebeurtenissen lijken. In ieder geval komt de Napolitaanse Smorfia ons te hulp en raadt ons aan dit kleine maar nuttige vademecum te volgen:


- schrijf de opeenvolgende draad van de droom op een stuk papier en schrijf de belangrijkste sensaties op;
- benadrukt elementen die het meest indruk op u hebben gemaakt (bijv. mensen, plaatsen, objecten enz.);
- sluit niet erg overheersende symbolen uit, die niet invloedrijk waren;
- u krijgt 4 of 5 zoekwoorden, zoek ze afzonderlijk in onze zoekmachine;
- let op de verschillende betekenissen van de woorden en de relatieve cijfers;
- combineer de individuele betekenissen, resulterend in een geldige uitleg.


Als je hulp nodig hebt, schrijf ons dan via e-mail of sociale media, onthoud dan dat de Napolitaanse Smorfia een populaire traditie is in combinatie met de psychoanalytische techniek van vrije associatie.

De nummers van vandaag voor jou gekozen

Elke dag selecteren we 3 van de 90 beschikbare nummers om het gelukkige triplet te kunnen spelen, jij beslist waar je ze wilt spelen en misschien laat je ons weten hoe het ging.


33
25
6

Rol de panariello op

Rol de panariello op

De Napolitaanse panariello is de container waarmee de getallen worden geëxtraheerd om het spel Tombola te spelen. Selecteer hoeveel willekeurige nummers het voor je moet trekken door een gelijkspel te simuleren, en bepaal vervolgens hoe en waar je ze wilt spelen.

Betekenis van dromen: laatste onderzoek

Het laatste onderzoek: de laatste dromen, de betekenis en het relatieve aantal, ook jij stelt de weddenschap samen!


ontmoet vrienden op straat
oom met parfum
eet patch
onverschilligheid in gevoel
zigeuners met een vriend
jongen met portemonnee
angst verandering
te schilderen kamer
warme zee
vernis met zwarte verf
dame kust koekjes
gevonden door de politie
dood grootmoederijs
blauwe spuit
benen voelen niet
kleinzoon dokter
bladeren door het dagboek
ren lelies
slechte zeemeermin
zie je eigen schedel
verloren gebakjesblad
om te keren en te verzamelen
shock kinderen
pas op voor valkuilen
naaister reparatie
kus een zelfmoord

Competities en spellen: Lotto en Superenalotto

Prossima estrazione:
donderdag 23 september 2021


Laatste Lotto trekt

Extractie Nee. 113 - dinsdag 21 september 2021

WIEL1o extr.2o extr.3o extr.4o extr.5o extr.
Bari4953843957
Cagliari768795582
Florence908934943
Genua4036283268
Milaan634787438
Napels63456238
Palermo19417453
Rome5529355244
Turijn1224835364
Venetië8538236449
Nationaal7786102265


Laatste extracties van de Superenalotto
Extractie Nee. 113 dinsdag 21 september 2021

Winnende combinatie

Jolly

Ster

56295968745453

Volgende jackpot
85.000.000 €