Menu Napolitaanse smorfia
De Napolitaanse Smorfia - Getallen, betekenis en interpretatie van dromen

Napolitaanse Smorfia. De betekenis van dromen en cijfers




Beschrijf een gebeurtenis die heeft plaatsgevonden of voer de trefwoorden in van de meest relevante elementen van u droom, ontdek de hare betekenis en interpretatie en zoek de nummers van 1 tot 90 om op te spelen Lotto en Superenalotto.
Helaas garandeert de Napolitaanse Smorfia geen winst.

Wat is de Napolitaanse Smorfia

De term "smorfia" is gekoppeld aan de naam van Morpheus, de god van de slaap in het oude Griekenland, en lijkt een zeer oude en mysterieuze oorsprong te hebben. Volgens de legende ligt de oorsprong ervan in de joodse kabbalistische traditie (Qàbbalah) ...
De geschiedenis van de cabal


Klassieke Napolitaanse Smorfia

65 - klassieke smorfia: huilen 65

De nummers van vandaag voor jou gekozen

Elke dag selecteren we 3 nummers om een ​​trio te spelen.


55
48
28

Rol de panariello op

Rol de panariello op

De panariello trekt willekeurige getallen, je hoeft alleen maar te beslissen hoeveel je wilt en je beslist hoe en waar je ze wilt spelen

Betekenis van dromen: laatste onderzoek

Het nieuwste onderzoek: ontdek wat ze droomden en de betekenisvolle interpretatie van hun dromen en stel zelf het spel samen.


een huis zien
begraafplaats poort
tandvleesverband
rode rozen op het graf
studeren gedurende de dag
zie vieren
pot met optochten
keel met pus
tapijt vol stront
medaille voor mijn zus
brede reling
man die het meubilair monteert
collega nam ontslag
prachtig rijp fruit
bushalte
olieachtig haar op het werk
winnen bij het spel
gevleugelde monsters
sneeuwstadion
vispan met tomaat
kijk hoe het klopt
curator van de tentoonstelling
bezwete kussen
een deur schoonmaken
gedwongen spuit

Competities en spellen: Lotto en Superenalotto

Prossima estrazione:
dinsdag 1 december 2020


Laatste Lotto trekt

Extractie Nee. 143 - zaterdag 28 November 2020

WIEL1o extr.2o extr.3o extr.4o extr.5o extr.
Bari6180402616
Cagliari1412838528
Florence7640315361
Genua582503430
Milaan8662145423
Napels812619359
Palermo2639311651
Rome1158682385
Turijn597488122
Venetië3557283690
Nationaal2680873677


Laatste trekking van 10 en loterij

2111214263135394057
58596162747680818386
Gouden nummer: 61Dubbel goud: 80


Laatste extracties van de Superenalotto

Extractie Nee. 125 zaterdag 28 November 2020

Winnende combinatie

Jolly

Ster

1229618187902077

Volgende jackpot
71.200.000 €