Menu Napolitaanse smorfia
De Napolitaanse Smorfia - Getallen, betekenis en interpretatie van dromen

Napolitaanse Smorfia. De betekenis van dromen en nummers




Beschrijf een gebeurtenis die heeft plaatsgevonden of voer de trefwoorden in van de meest relevante elementen van uw droom.

Ontdek de betekenis en interpretatie en vind de nummers van 1 tot 90 om te spelen bij Lotto en Superenalotto.

Helaas garandeert de Napolitaanse Smorfia geen winst.

Wat is de Napolitaanse Smorfia

Volgens de geschiedenis is de term Smorfia gekoppeld aan de naam van Morpheus, de god van de slaap in het oude Griekenland, en lijkt hij een zeer oude en mysterieuze oorsprong te hebben. Volgens de legende ligt de oorsprong ervan in de joodse kabbalistische (qàbbalah) traditie, aangezien er volgens de kabbalisten in de heilige bijbel woorden, letters en tekens zijn die ze hebben mysterieuze betekenissen en die numerologie wordt erin gebruikt om een ​​nummer aan elke naam te koppelen ... De geschiedenis van de cabal


Klassieke Napolitaanse Smorfia

44 - klassieke smorfia: poorten 44

Dromen onthouden en interpreteren

Er zijn dromen die niet gemakkelijk te onthouden zijn omdat ze eigenschappen van verwarrende beelden bevatten, terwijl andere helder en scherp zijn die op echte gebeurtenissen lijken. In ieder geval komt de Napolitaanse Smorfia ons te hulp en raadt ons aan dit kleine maar nuttige vademecum te volgen:


- schrijf de opeenvolgende draad van de droom op een stuk papier en schrijf de belangrijkste sensaties op;
- benadrukt elementen die het meest indruk op u hebben gemaakt (bijv. mensen, plaatsen, objecten enz.);
- sluit niet erg overheersende symbolen uit, die niet invloedrijk waren;
- u krijgt 4 of 5 zoekwoorden, zoek ze afzonderlijk in onze zoekmachine;
- let op de verschillende betekenissen van de woorden en de relatieve cijfers;
- combineer de individuele betekenissen, resulterend in een geldige uitleg.


Als je hulp nodig hebt, schrijf ons dan via e-mail of sociale media, onthoud dan dat de Napolitaanse Smorfia een populaire traditie is in combinatie met de psychoanalytische techniek van vrije associatie.

De nummers van vandaag voor jou gekozen

Elke dag selecteren we 3 van de 90 beschikbare nummers om het gelukkige triplet te kunnen spelen, jij beslist waar je ze wilt spelen en misschien laat je ons weten hoe het ging.


32
24
5

Rol de panariello op

Rol de panariello op

De Napolitaanse panariello is de container waarmee de getallen worden geëxtraheerd om het spel Tombola te spelen. Selecteer hoeveel willekeurige nummers het voor je moet trekken door een gelijkspel te simuleren, en bepaal vervolgens hoe en waar je ze wilt spelen.

Betekenis van dromen: laatste onderzoek

Het laatste onderzoek: de laatste dromen, de betekenis en het relatieve aantal, ook jij stelt de weddenschap samen!


haar van een dode persoon
shirt met lange mouwen
vlinder die op de hand landt
sneeuw bedekt hout
gestreepte pyjama
zing ons vadergebed
verzamel haarelastiek
zak met graan vul het
ontvang moerbeivruchten
plant met tomaten
veel gebruikte schoenen
stap omhoog
onverwacht bezoek of aankomst
dode honden en vissen
woord liefde
hond die terugkeert naar zijn meester
rinkelen van het linker oor
mooie comfortabele woning
de wolk verdwijnt
zie zoveel dingen
buiketende muizen
zoveel emmer plassen
kamer met insecten
kleine glanzende tanden
de cuckold jongen
spaghetti op de grond gegooid

Competities en spellen: Lotto en Superenalotto

Prossima estrazione:
zaterdag 13 augustus 2022


Laatste Lotto trekt

Extractie Nee. 96 - donderdag 11 augustus 2022

WIEL1o extr.2o extr.3o extr.4o extr.5o extr.
Bari6670907156
Cagliari6869793647
Florence18252426
Genua9047684240
Milaan219273015
Napels3868225783
Palermo574672011
Rome5338722789
Turijn5257396754
Venetië676516733
Nationaal5059654212


Laatste extracties van de Superenalotto
Extractie Nee. 96 donderdag 11 augustus 2022

Winnende combinatie

Jolly

Ster

632345658872388

Volgende jackpot
253.200.000 €