Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Smorfia neapolitański. Znaczenie snów i liczb




Opisz zdarzenie, które miało miejsce lub wprowadź słowa kluczowe najważniejszych elementów swojego snu, poznaj jego znaczenie i interpretację i znajdź liczby od 1 do 90 do rozegrania Lotto i Superenalotto.
Niestety smorfia neapolitański nie gwarantuje wygranej.

Co to jest Smorfia Neapolitańska

Termin “smorfia” jest powiązany z imieniem Morfeusza, boga snu w starożytnej Grecji i wydaje się mieć bardzo starożytne i tajemnicze pochodzenie. W rzeczywistości legenda głosi, że jego pochodzenie leży w żydowskiej tradycji kabalistycznej (Qàbbalah) ...
Historia Cabal


Klasyczny smorfia neapolitański

65 - Klasyczny smorfia: płacz 65

Dzisiejsze liczby wybrane dla Ciebie

Każdego dnia wybieramy dla Ciebie 3 liczby, aby zagrać w trio.


55
48
28

Rzuć panariello

Rzuć panariello

Panariello wylosuje liczby, musisz tylko zdecydować, ile chcesz i zdecydujesz, jak i gdzie je zagrać

Znaczenie snów: najnowsze badania

Najnowsze badania: dowiedz się, o czym marzyli i jaka jest interpretacja ich snów i sam skomponuj grę.


blond włosy z warkoczem
robin jeść
obudź się w przeszłości
uciec od świata
kobieta chrapie
pisklęta wylęgowe jaj
łazienka pełna kobiet
ostateczny pokój
stracić bliźniaki
koń uwięziony w tamie
odcięty ojciec ucha
chodzący burmistrz
dużo wrzącej wody
krwawy tatuaż
szwagier rozdziela pieniądze
zobacz białego niedźwiedzia
zając na śniegu
stopić żelazo
wokół wielu chirurgów
wapno pistoletowe
zlew żaluzjowy stołek
podziel na rozdrożu
wnuki w domu w niebezpieczeństwie
piękny dom z kobietą
zęby kruszą się w ustach

Konkursy i gry: Lotto i Superenalotto

Następne losowanie:
12 stycznia 2020


Najnowsze losowania Lotto

Ekstrakcja Nie. 143 - sobota 28 listopad 2020

KOŁO1o ekstr.2o ekstr.3o ekstr.4o ekstr.5o ekstr.
Bari6180402616
Cagliari1412838528
Florencja7640315361
Genua582503430
Mediolan8662145423
Neapol812619359
Palermo2639311651
Rzym1158682385
Turyn597488122
Wenecja3557283690
Krajowy2680873677


Ostatnie losowanie 10 i Lotto

2111214263135394057
58596162747680818386
Złoty numer: 61Podwójne złoto: 80


Najnowsze fragmenty Superenalotto

Ekstrakcja Nie. 125 sobota 28 listopad 2020

Zwycięska kombinacja

Wesoły

Gwiazda

1229618187902077

Następny jackpot
71.200.000 €