Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Smorfia neapolitański. Znaczenie snów i liczb




Opisz wydarzenie, które miało miejsce, lub wprowadź słowa kluczowe dotyczące najistotniejszych elementów Twojego snu.

Odkryj znaczenie i interpretację i znajdź liczby od 1 do 90, aby zagrać w Lotto i Superenalotto.

Niestety neapolitański Smorfia nie gwarantuje wygranej.

Co to jest Smorfia Neapolitańska

Według historii termin Smorfia jest powiązany z imieniem Morfeusza, boga snu w starożytnej Grecji i wydaje się mieć bardzo starożytne i tajemnicze pochodzenie. W rzeczywistości legenda głosi, że jej początki leżą w żydowskiej kabalistycznej (Qàbbalah) tradycji, ponieważ według kabalistów w Świętej Biblii istnieją słowa, litery i znaki, które mają tajemnicze znaczenia i używa się w nich numerologii do łączenia liczby z każdym imieniem .. Historia Cabal


Klasyczny smorfia neapolitański

44 - Klasyczny smorfia: bramy 44

Zapamiętywanie i interpretowanie snów

Są sny, które nie są łatwe do zapamiętania, ponieważ zawierają cechy zagmatwanych obrazów, podczas gdy inne są wyraźne i ostre, co wydaje się być prawdziwymi wydarzeniami. W każdym razie z pomocą przychodzi nam Smorfia neapolitański i radzi nam postępować zgodnie z tym małym, ale użytecznym vademecum:


- napisz sekwencyjny wątek snu na kartce papieru i zapisz najważniejsze wrażenia;
- podkreśla elementy, które zrobiły na Tobie największe wrażenie (np. ludzie, miejsca, przedmioty itp.);
- wykluczyć niezbyt dominujące symbole, takie, które nie miały wpływu;
- otrzymasz 4 lub 5 słów kluczowych, wyszukaj je oddzielnie w naszej wyszukiwarce;
- zwróć uwagę na różne znaczenia słów i względne liczby;
- połącz poszczególne znaczenia, uzyskując prawidłowe wyjaśnienie.


Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych, pamiętaj, że Smorfia neapolitański to popularna tradycja połączona z psychoanalityczną techniką swobodnego skojarzenia.

Dzisiejsze liczby wybrane dla Ciebie

Każdego dnia wybieramy 3 z 90 dostępnych liczb, aby móc zagrać w szczęśliwą trojaczkę, decydujesz, gdzie je zagrać, a może dajesz nam znać, jak poszło.


32
24
5

Rzuć panariello

Rzuć panariello

Neapolitańskie panariello to pojemnik, za pomocą którego pobierane są liczby, aby zagrać w Tombola. Wybierz, ile losowych liczb ma dla Ciebie wylosować, symulując losowanie, a następnie zdecyduj, jak i gdzie je zagrać.

Znaczenie snów: najnowsze badania

Najnowsze badania: najnowsze sny, znaczenie i względna liczba, Ty też obstawiasz!


Wydmuchuję zimne powietrze
drzwi toalety
narzędzia do manicure
chusteczka zrobiona z krwi
podawać ciasta
kradnij czerwone róże
który wstaje trumnę
piękna chora dziewczyna
koło rocznicy ślubu
rozebrana kobieta
zamaskowany szkielet
córka zmarła
ogolić dziadka
córka spada z konia
weź poduszkę
koniki polne w uchu
niebiańskie serce
aktorzy przesłuchań
wzburzona babcia
zadbany ogród
osiem kotów
kradzione złoto z domu
samobójczy wnuk
brakująca koronka
zabawiać dzieci
mnóstwo ludzi w kolejce

Konkursy i gry: Lotto i Superenalotto

Następne losowanie:
sobota, 13 sierpnia 2022


Najnowsze losowania Lotto

Ekstrakcja Nie. 96 - czwartek 11 sierpień 2022

KOŁO1o ekstr.2o ekstr.3o ekstr.4o ekstr.5o ekstr.
Bari6670907156
Cagliari6869793647
Florencja18252426
Genua9047684240
Mediolan219273015
Neapol3868225783
Palermo574672011
Rzym5338722789
Turyn5257396754
Wenecja676516733
Krajowy5059654212


Najnowsze fragmenty Superenalotto
Ekstrakcja Nie. 96 czwartek 11 sierpień 2022

Zwycięska kombinacja

Wesoły

Gwiazda

632345658872388

Następny jackpot
253.200.000 €