Menu Smorfia neapolitański
Smorfia neapolitańska - Liczby, znaczenie i interpretacja snów

Małe środowisko pracy. Znaczenie snu i liczb

Znaczenie snu małe środowisko pracy. Interpretacje i liczby

środowisko 84
Znaczenie snu: nowe otwory w pracy

zimne środowisko 38
Sen może mieć następujące znaczenie: arogancja krewnych

brudne środowisko 55
Interpretacja snu: zemsta na wrogach

czyste środowisko 81
Jeśli o tym marzyłeś, oznacza to: przesady

niesławne środowisko 61
Interpretacja snów to: wierność w miłości

niejednoznaczne środowisko 65
Oto, co to może oznaczać: ulepszenia do wprowadzenia w pracy

jasne otoczenie 59
Według Smorfia oznacza to: pedanteria w pracy

ciemne otoczenie 8
Dla kabały może to oznaczać: szkodliwe lenistwo

wyrafinowane środowisko 45
Marzyć to oznacza: niebezpieczny związek

luksusowe środowisko 27
Wyjaśnienie według Cabal to: błędne spekulacje

mały apartament 15
Znaczenie kabały: kolejne przyjemności

przyjazne otoczenie 4
Sen może mieć następujące znaczenie: sentymentalna melancholia

małe królestwo 80
Dla kabały interpretacja jest następująca: genialne pomysły

mały pasek 10
Jeśli o tym marzyłeś, oznacza to: nadmierna nieostrożność

dostosować się do środowiska 42
Opis snu: nowe otwory w pracy

mały krab 50
Oto, co to może oznaczać: odkryte kłamstwo

małe piersi 44
Interpretacja i znaczenie: przyjacielskie spotkania

fretka małe zwierzęta 16
Dla kabały może to oznaczać: dobry kierunek sukces w miłości lub w jakiejkolwiek umowie

małe drzwi 49
Wyjaśnienie snu: smutne myśli

Małe ciało 2
Wyjaśnienie według Cabal to: ukrytych wrogów

małe ramię 21
Znaczenie kabały: strata pieniędzy

mały samolot 44
Sen może mieć następujące znaczenie: przydatne doświadczenia

Miej małe dziecko 48
Dla kabały interpretacja jest następująca: darowizna od osoby starszej

małe lusterko 26
Jeśli o tym marzyłeś, oznacza to: bezpodstawne obawy

bukiecik 7
Opis snu: przyjaźń zysk procesowy

małe drzewo 64
Oto, co to może oznaczać: trudności gospodarcze

Narzędzia pracy 50
Interpretacja i znaczenie: wiadomości o krewnych

ambasada pracy 22
Dla kabały może to oznaczać: radosna przeszkoda i młodzieńcze odstępstwo

mały sutek 85
Wyjaśnienie snu: harmonijne przyjaźnie

mały haczyk 21
Wyjaśnienie według Cabal to: małe smutki

mały kapelusz 12
Znaczenie kabały: silna indywidualność

mały krok 40
Sen może mieć następujące znaczenie: trzeźwość i koncentracja

mały ptak 16
Dla kabały interpretacja jest następująca: wolność i beztroska

małe wiadro 18
Jeśli o tym marzyłeś, oznacza to: niestabilność nastroju

małe ciasto 71
Opis snu: korzystna decyzja

mały kret 3
Oto, co to może oznaczać: spełnienie tego marzenia oznacza konieczność znalezienia wielu dobrych możliwości na własne ekonomiczne zakwaterowanie

pole pracy 15
Interpretacja i znaczenie: kryzys w rodzinie

nieszczęście w pracy 25
Dla kabały może to oznaczać: spory których należy unikać

plan pracy 18
Wyjaśnienie snu: ważne spotkania

katastrofa w pracy 25
Wyjaśnienie według Cabal to: niebezpieczne kłótnie

nieregularny w pracy 7
Znaczenie kabały: nowe obowiązki

małe pudełko 37
Sen może mieć następujące znaczenie: złośliwa plotka

skłonność do pracy 33
Dla kabały interpretacja jest następująca: strata pieniędzy

mały pies 21
Jeśli o tym marzyłeś, oznacza to: zmartwienia finansowe

niewygodne w pracy 75
Opis snu: uznane zasługi

Mała ryba 43
Oto, co to może oznaczać: gniew i ruina wszystko proporcjonalnie do ilości

wyjść z pracy 44
Interpretacja i znaczenie: przyjemne imprezy rodzinne

pełno pracy 21
Dla kabały może to oznaczać: oszustwa

szewc w pracy 16
Wyjaśnienie snu: ciekawość karana

pracownik w pracy 69
Wyjaśnienie według Cabal to: plany na przyszłość

wyrzucony z pracy 15
Znaczenie kabały: pochwały których nie należy robić

stół do pracy 17
Sen może mieć następujące znaczenie: dobre samopoczucie i wygodne życie

rolnik w pracy 87
Dla kabały interpretacja jest następująca: ktoś wokół ciebie jest bardzo uparty

wytrwale w pracy 14
Jeśli o tym marzyłeś, oznacza to: małe opozycje

ratownik w pracy 27
Opis snu: straty materialne

powieszony w pracy 53
Oto, co to może oznaczać: myśli o zemście

niestrudzony w pracy 66
Interpretacja i znaczenie: nieoczekiwane wydatki

wołowina w pracy 76
Dla kabały może to oznaczać: troska o rodziców

zadowolony z pracy 84
Wyjaśnienie snu: niedogodności w rodzinie

wzbogacić się do pracy 36
Wyjaśnienie według Cabal to: bezchmurne szczęście